تایید مدرک دانشگاه آزاد برای ترجمه

تایید مدرک دانشگاه آزاد برای ترجمه

بسیاری از دانشجویان دانشگاه آزاد قصد دارند برای ادامه تحصیل  و یا کار مهاجرت کنند امروزه یکی از کشورهای پرطرفدار برای آنان آلمان است.کشور آلمان هم پذیرای دانشجویان مشتاق است. اولین قدم ترجمه آلمانی مدارک است ازاین رو ما به شما خانه ترجمه را پیشنهاد می کنیم.برای ترجمه رسمی مدرک دانشگاهی به آلمانی باید نسبت به دریافت اصل آن و همچنین دریافت تاییدیه مدارک تحصیلی مورد نظر خود اقدام نموده‌باشید. فرآیند دریافت و تایید مدارک تحصیلی بسته به دانشگاه فارغ‌التحصیلی شما متفاوت خواهد بود.

آزادسازی مدرک تحصیلی دانشگاه آزاد

برای آزاد سازی مدرک دانشگاه ازاد پس از تسویه حساب و گذراندن کامل واحد های مربوطه آقایان با ازئه کارت پایان خدمت و یا برگه معافیت به دانشگاه تقاضای مدرکشان را کنند خانم ها نیز پس از فارغ‌التحصیلی با مراجعه به همان بخش می‌توانند مدرک تحصیلی مورد نظر خود را دریافت نمایند. لازم به ذکر است آزادسازی مدرک دانشگاه های دولتی شامل پروسه پیچیده ای است.

نحوه تایید مدارک دانشگاه آزاد

بعد از گزراندن فرایند آزادسازی مدرک و دریافت ریزنمرات، نیازمند تایید مدرک برای ترجمه می باشید.نحوه تایید مدارک دانشگاه آزاد به این گونه است که شما تنها به مهر سازمان مرکزی دانشگاه آزاد نیاز دارید اما پیش از مرجعه به آدرس سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی باید چند مورد را چک نمایید تا مشکلی در تایید مدارک برای شما پیش نیاید که در ادامه با جزئیات به آن می‌پردازیم.

نکته مهم:  دانشنامه‌های دانشگاه آزاد بسته به داشتن یا نداشتن هولوگرام دانشگاه آزاد پیش از اینکه بتوانند به تایید سازمان مرکزی برسند باید مهر و امضاء بخش‌های اصلی دانشگاه همانند ریاست و فارغ التحصیلان را داشته‌باشند.

تایید مدارک تحصیلی رشته های غیر پزشکی دانشگاه آزاد

دانشنامه‌های صادر شده پیش از ۱۳۸۸/۱۱/۰۱

در صورتی که دانشنامه شما پیش از تاریخ فوق صادر شده، دارای هولوگرام رسمی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد نمی باشد. برای ترجمه رسمی باید با مراجعه به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد، اقدام به تایید مدرکتان و دریافت مهر و هولوگرام رسمی سازمان مرکزی نمایید.

دانشنامه صادر شده پس از ۱۳۸۸/۱۱/۰۱

دانشنامه‌های صادره پس از سال ۸۸ دارای هولوگرام اصلی و مهر سازمان مرکزی می‌باشند و برای ترجمه رسمی نیازی به دریافت تایید سازمان مرکزی ندارند.

تایید مدارک تحصیلی رشته‌های پزشکی دانشگاه آزاد

دانشنامه صادر شده پیش از ۱۳۸۸/۱۱/۰۱

برای مدارک رشته های پزشکی فاقد هولوگرام، شما هم باید نسبت به دریافت مهر سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اقدام نمایید و هم نسبت به دریافت مهر و امضاء واحد علوم پزشکی دانشگاه آزاد یا مهر وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی اقدام نمایید.

دانشنامه صادر شده پس از ۱۳۸۸/۱۱/۰۱

در صورتی که مدرک شما دارای هولوگرام سازمان مرکزی است، دیگر نیازی به مراجعه به سازمان مرکزی نیست اما همچنان شما باید نسبت به دریافت مهر و امضاء واحد علوم پزشکی یا مهر وزارت بهداشت اقدام نمایید .

تایید ریزنمرات دانشگاه آزاد برای ترجمه

برای ترجمه ریزنمرات دانشگاه آزاد، فارغ از تاریخ صدور آن، شما باید به سازمان مرکزی دانشگاه آزاد مراجعه نمایید. سازمان مرکزی پس از تایید، ریز نمرات را در فرمت مشخصی تحویل شما می‌دهد که فقط برای ترجمه رسمی کاربرد دارد.

ترجمه مدارک دانشگاه آزاد

بعد از دریافت تایید مدرک با داشتن اصل ان حال می توانید به ترجمه آلمانی ان اقدام کنید. ترجمه مدارک دانشگاهی  به آلمانی به متخصصان مترجم آلمانی نیازمند است و هرگونه اشتباه در آن باعث بروز مشکلات جبران ناپذیری برای شخص شما می شود ازاین رو ترجمه مدرک دانشگاهی خود را به متخصصین خانه ترجمه بسپارید و از صحت و درستی آن مطمئن باشید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]