ترجمه تخصصی آلمانی به فارسی

ترجمه  تخصصی آلمانی به فارسی در جایگاه با ارزشی در امر ترجمه آلمانی است ازاین رو قیمت ترجمه آلمانی به فارسی نیز برای افراد در این حوزه اهمیت دارد و بگونه ای دغدغه بیشتر دارالترجمه تخصصی آلمانی است.

کشور آلمان و زبان آلمانی

امروزه کشور آلمان در راس بیشتر کشورهای مهم در زمینه های اقتصادی، تجارت و فرهنگی است ازاین رو توجه بیشتر افراد و حتی سازمان ها در سراسر دنیا به این کشور و کتابها، مقاله ها و فایل های صوتی و تصویری انها است. کشورهای آلمانی زبان دارای نویسنده ها و شاعران مهم و تاثیر گذار در طول تاریخ بوده و آثار این اشخاص به بیشتر زبان ها در سراسر دنیا ترجمه شده است. همچنین در زمینه پزشکی و بطور کلی در زمینه های علمی مقالات و کتاب های بسیاری به زبان آلمانی وجود دارد که تاثیر زیادی در نگرش علمی بسیاری از جوامع می گذارد.

کشور ما نیز همانند بسیاری از کشورهای به این اثار برای آموزش و یادگیری افراد و دانشجویان  و بسیاری از افراد مشتاق  نیاز دارد. بنابراین بحث ترجمه تخصصی آلمانی و یا حتی ترجمه آلمانی انلاین مطرح می شود. ترجمه آلمانی به فارسی در زمینه های علمی اهمیت بسیاری دارد.

ترجمه تخصصی آلمانی به فارسی

درخواست ترجمه آلمانی به فارسی و ترجمه فارسی به آلمانی بعد از ترجمه انگلیسی بیشترین درخواست را دربین ایرانیان دارد .همانطور که گفته شد آلمان در زمینه علمی بسیار غنی هستند ازاین رو ترجمه آلمانی به فارسی در بین دانشگاهیان و مشتاقان ان بسیار محبوب است. ترجمه کتاب های علمی و تخصصی بسیار حساس  و مهم است زیرا متون ترجمه شده به عنوان رفرنس دانشگاهی استفاده می شود. با توجه به اینکه کشور آلمان به توسعه برنامه های علمی و آموزشی بسیار به می دهد ویکی از قطب ها در این زمینه است  سالانه بسیاری از دانشجویان ایرانی کشور آلمان را برای ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا انتخاب می‌کنند.

همچنین در زمینه تجاری نیز کشور ما در ارتباط بسیار محکم و مهمی با کشور آلمان است به این صورت که در بسیاری از کنفرانس ها و جلسات تجاری آنها شرکت می کنند تا از بروزترین متدها و علوم در زمینه تجاری را یادبگیرند ازاین رو به ترجمه همزمان آلمانی و یا ترحمه آلمانی به فارسی آنلاین بسیار نیازمندند.

ترجمه متون ادبی ، متون پزشکی ، ترجمه فایل صوتی و تصویری از جمله ترجمه های مهم آلمانی به فارسی است که می تواند جایگاه بسیار مهمی را در بین علاقه مندان هرکدام داشته باشد.توجه کنید که بروز اشتباه در بین هرکدام از ترجمه های آلمانی به فارسی می تواند خسارات جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

آلمان مانند بسیاری از کشورها در زمینه فرهنگی نیز تلاش می کند این کشور مهد نویسندگان بزرگی است که هرکدام تاثیر بسیاری بر ادبیات جهان داشته به همین دلیل، ترجمه آثار ارزشمند هنری و ادبی آلمانی به فارسی می‌تواند اهمیت بسیار زیادی برای علاقه‌مندان به حوزه ادبیات جهان داشته باشد. و این ترجمه ها طرفداران بسیاری در ایران در بین اهلی ادب و هنر دارد.

قیمت ترجمه آلمانی به فارسی

قیمت گذاری برای ترجمه تخصصی آلمانی دارای استاندارهای بسیاری است که در این متن به برخی ازآنها اشاره ای خواهیم داشت.

 • یک صفحه استاندارد حاوی 250 کلمه فایل مبدا می باشد (بر اساس صفحه یا خط نمی باشد و بر اساس تعداد کلمات می باشد.
 • قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش‌­فاکتور منظور گردیده است، معتبر می‌باشد.
 • در سفارش های فوری زمان تحویل نصف و هزینه 2 برابر می شود. البته برای رفاه حال شما حالت نیمه فوری نیز در ظر گرفته شده است. انجام سفارش ترجمه در زمان دلخواه شما نیز امکان پذیر است.
 • توجه داشته باشید هرچه حجم سفارش ترجمه شما (تعداد صفحات سفارش ترجمه شما) بالا برود، هزینه ترجمه شما به ازای هر صفحه پایین میاید.
 • کلیه سفارش ها به صورت تایپ شده (word) به شما تحویل داده می شود.
 • تمامی ترجمه ها به صورت تایپ شده تحویل داده می شوند و هزینه های قید شده به همراه تایپ می باشند.
 • هزینه های اعلام شده بدون هزینه پرینت می باشد و هزینه پرینت جداگانه حساب می شود که صفحه ایی 50 تومان است.
 • تمامی قیمت ها بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده (VAT) می باشند.
 • انجام ترجمه در هر زمان دلخواه شما با توجه به تفاوت در هزینه ترجمه، ممکن می باشد.
 • برای کافی نت ها در صورت اخذ نمایندگی شرایط ویژه ایی ممکن می باشد.
 • حداقل تعداد کلمات برای سفارش 250 کلمه می باشد.

همانطور که قبلا گفته شد صحت و اعتبار متن ترجمه شده اهمیت بسیاری دارد ، خانه ترجمه با سابقه درخشان در امر ترجمه آلمانی باهمکاری گروهی از مترجمان با تجربه در کوتاه ترین زمان به ترجمه سفارش شما در غالب متن، فایل صوتی و تصویری و.. می پردازد.

سفارش ترجمه آلمانی خود را در سایت خانه ترجمه ثبت کنید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]