ترجمه تخصصی آلمانی

ترجمه آلمانی

زبان آلمانی (Deutsch)  بیشتر در مناطق مرکزی اروپا مورد استفاده قرار می گیرد و یک زبان اروپا است . این زبان به طور گسترده و به صورت رسمی در کشورهای آلمان، اتریش، سوئیس، بخش های شمالی ایتالیا و لیختن اشتاین صحبت می شود. همچنین در کشورهای لوکزامبورگ و بلژیک است. آلمانی از نظر ریشه شباهت و نزدیکی زیادی با زبان های هلندی و انگلیسی دارد.

زبان آلمانی یکی از زبان های اصلی جهان و زبان مادری بیش از 95 میلیون نفر در سراسر جهان است. زبان آلمانی گسترده ترین زبان مادری در اتحادیه اروپا و همچنین سومین زبان آموزش داده شده در ایالات متحده (بعد از اسپانیایی و فرانسه) و اتحادیه اروپا (بعد از انگلیسی و فرانسه) است. ریشه بیشتر واژه های زبان آلمانی به خانواده زبان های هندی-اروپایی برمیگردد. همچنین به واسطه لهجه ها و گویش های متفاوتش مشهور است.

ماژول تصویر

آشنایی با زبان آلمانی

نکته ای بسیار جالب و حائز اهمیت کشور آمریکا در خود بخش بزرگی از گویندگان آلمانی را جای داده است آلمانی-آمریکایی ها بزرگترین گروه قومی ساکن ایالات متحده هستند و یک چهارم همه گردشگرانی که به آمریکا سفر می کنند ، آلمانی زبان هستند.

پیچیدگی زبان آلمانی

زبان آلمانی از پیچیدگی بسیار زیادی برخوردار است زیرا بسیاری از گویش های منطقه ای آن است. زبان آلمانی را می توان به آلمانی استاندارد (زبان نوشتاری) ، آلمانی بالا و آلمانی  کم ، تقسیم کرد که هر طبقه بندی شامل مناطق مختلفی است که به آن گویش خاص صحبت می کنند

ترجمه تخصصی آلمانی در دارالترجمه آلمانی خانه ترجمه با کیفیت و سرعت بالا انجام می شود و دلیل آن استفاده از مترجمین تخصصی  است .

در صورت نیاز به ترجمه تخصصی آلمانی در هر زمینه تخصصی لطفا تنها از طریق لینک زیر اقدام به ثبت سفارش ترجمه تخصصی کنید

استفاده از مترجم تخصصی زبان آلمانی

به طور کلی هر مترجم در یک و یا دو زمینه خاص تخصصی دارد و به دلیل گسترده تر شده روز به روز علوم و تخصصی تر شده متون اگر قصد داریم یک متن را ترجمه آلمانی نماییم باید به صورت کاملا تخصصی ترجمه گردد تا معادل ها صحیح برای آنها در ترجمه انتخاب شود لازم است

نکته مهم :  یک یکی ویژگی های منحصر به فرد خانه ترجمه سرعت عمل بالا در ترجمه است و استفاده از کادر فنی و تخصصی برای هر زبان خاص است

ماژول تصویر

هزینه ترجمه تخصصی زبان آلمانی  نسبت به مترجم عمومی

به طور کلی هزینه ترجمه زبان های تخصصی نسبت به ترجمه های عمومی بالاتر است زیرا مترجم تخصصی از کلمات و لغات کاما اشنا است و به درستی می تواند کار ترجمه را انجام دهد و ترجمه ای با کیفیت بالاتری را ارائه می دهد و در مقابل دستمزد بیشتری را تقاضا می کند

خدمات انجام شده توسط تیم های مترجم آلمانی حرفه ای در خانه ترجمه شامل ویرایش و چاپ مجدد توسط کارشناسان مستقل و بدون پرداخت هزینه اضافی است. تیم های مترجمان آلمانی متخصص ما ، ویرایش و ترجمه مجدد آلمانی را نیز برای ترجمه های دیگر منابع را ارائه می دهند.

از کجا بدانیم که مترجم در ترجمه متن آلمانی ما تخصص کافی برخوردار است ؟

ماژول تصویر

اگر کیفیت ترجمه آلمانی شما از اهمیت زیادی برخودار است برای اینکه از کیفیت ترجمه در خانه ترجمه اطمینان خاطر بیشتری داشته باشید می توانید می توانید از دارالترجمه آلمانی در خانه ترجمه تقاضا نمایید تا بخشی از متن شما که تخصصی است یک مترجم به عنوان نمونه برای شما ترجمه نماید تا در صورت تایید نمونه نسبت به نهائی کردن سفارش خود اقدام نمایید

ترجمه نمونه

به طور کل معمولاً مقدار نمونه رایگان 3 الی 6 خط است اما در صورتی که حجم بیشتری از متن را بخواهیدکه  بعنوان نمونه ترجمه شود می توانید هزینه آن را در خانه ترجمه پرداخت نموده نسبت به دریافت نمونه ترجمه اقدام نمایید معمولاً 3 الی6  نمونه ترجمه به صورت رایگان و بدون دریافت هرگونه مبلغی انجام می شود . و تنها  در صورت درخواست نمونه ترجمه آلمانی با حجم بیشتر از 10 خط ملزم به پرداخت هزینه خواهید بود .

کیفیت ترجمه آلمانی

کیفیت ترجمه های آلمانی شما بازتاب مستقیمی بر شما و تجارت شما دارد . همچنین در صورتی که شرکت های ایرانی برای گسترش کسب و کار خود قصد حضور در بازارهای اروپایی به خصوص کشور آلمان را داشته باشند به ترجمه های تخصصی فارسی به آلمانی اسناد، مدارک، گزارش ها و کاتالوگ های معرفی خدمات و محصولات نیازمند خواهند بود.

خانه ترجمه به عنوان تخصصی ترین مرکز ترجمه زبان آلمانی به شما این امکان را می دهد که آنچه را که شما انجام می دهید بهتر انجام دهید.

علت انتخاب خانه ترجمه

ترجمه تخصصی آلمانی تنها یکی از تخصص های خانه ترجمه بوده و بسیاری زبان های تحت پوشش خود افتخار می کنیم. تیم مترجم ترجمه زبان آلمانی خانه ترجمه تز مهارت ها و تجریبات بالایی در امور ترجمه برخوردار هستند  که با پیچیدگی های زبان آلمانی کار می کنند. ما به طور معمول دانش و نقاط قوت تیمهای مترجم آلمانی را با پروژه خاص شما و نیازهای بازار آلمانی خوب سنجیده ایم .

خدمات زبان است که به طور کامل قادر است تنها در کمتر از چند دقیقه اعلام هزینه و زمان را از طریق ارسال سفارشات خود انجام دهد . و اطمینان می دهد که همه پروژه های ترجمه آلمانی شما همیشه دقیق ترین استانداردهای مربوط به کیفیت و دقت را رعایت می کنند.

ترجمه های ترکیبی در زبان آلمانی

ماژول تصویر

در حالی که مجموعه ما در خدمات ترجمه انگلیسی  در دارالترجمه آلمانی انگلیسی   در دارالترجمه آلمانی و اسپانیایی تخصص داریم ، اغلب اسناد آلمانی را از فارسی , فرانسه ، پرتغالی ، ایتالیایی ، کره ای ، چینی و ژاپنی با استفاده از مترجمان آلمانی بومی ، با تجربه و صنعت ترجمه می کنیم.

برخی از خدمات زبان آلمانی ما شامل موارد زیر است

زیرعنوان

ثبت سفارش ترجمه تخصصی آلمانی

سفارش ترجمه آلمانی

در مرکز خانه ترجمه کلیه متون آلمانی پس از دریافت توسط کارشناس مربوطه مورد مورد بررسی قرار می دهد و سپس اقدام به ترجمه می نماید و پس از آماده شده متن ترجمه توسط مترجم ارشد ترجمه آلمانی مورد بازبینی قرار می گیرد . تا نتیجه کار ترجمه ای سلیس و بدون ایراد باشد .

در پایان از نیاز به ترجمه متون تخصصی زبان آلمانی داشتید می توانید با شماره های در شده در وب سات تماس حاصل فرمایید و از تیم قدرمند خانه ترجمه مشاوره رایگان دریافت کیند و همچنین می توانید از قسمت ثبت سفارس سفارش خود را وارد نمایید به شما اطمینان میدهیم تا در کمترین زمان ممکن مشکل شما را به  طور کامل برطرف کنیم .

02188711842 یا 02188555136 

Click to rate this post!
[Total: 27 Average: 4.7]