خدمات تخصصی خانه ترجمه

ترجمه آلمانی

کشور آلمان امروزه به دلیل شرایط اقتصادی و فرهنگی مطلوب مقصد بسیاری از جوانان و بزرگسالان ایرانی برای مهاجرت است. نه تنها مهاجرت بلکه شرکت در سمینار ها، ارتباط با شرکت های آلمانی و حتی سفر توریستی به این کشور در سالهای اخیر در بین ایرانی ها طرفدار داشته است. بسیاری از شرکت های بازرگانی و مهم ایرانی برای دستیابی به دانش روز به ارتباط با شرکت های آلمانی می پردازند و با شرکت در سمینار ها و جلسات آنها سعی در بروز رسانی شرکت خود دارند از این رو به یک مترجم جهت ترجمه همزمان آلمانی نیاز جدی دارند که خانه ترجمه با توجه به موضوع و تخصص شما با ارسال مترجم متخصص با شما همکاری می کند.

مهم ترین اصل در پروسه سفر ویا مهاجرت تحصیلی و یا کاری به آلمان ترجمه دقیق و معتبر انواع مدارک مانند ترجمه دقیق ریز نمرات تحصیلی و یا متون است که خانه ترجمه این امکان را به آسانی در اختیار شما داوطلبان گرامی می گذارد تا به ترجمه معتبر مدارک خود دست یابید.هم چنین می دانیم که از ویژگی های ترجمه رسمی اثبات اصالت مدرک، ترجمه با دقت و کیفیت عالی و بدون کاهش یا افزایش متن میباشد. علاوه بر موارد ذکر شده ترجمه های رسمی بر روی سربرگ قوه قضاییه و با مهر و امضای مخصوص مترجم رسمی انجام میشوند که مهمترین تفاوت ترجمه رسمی و غیررسمی به شمار میرود. در واقع همین امر است که به یک ترجمه رسمی قابلیت اخذ تایید دادگستری و وزارت امور خارجه میدهد. با توجه به کشور مورد نظر و قوانین و مدارک لازمه برای اخذ ویزا، ادامه تحصیل و موارد مشابه ممکن است علاوه بر ترجمه رسمی مدارک، بخواهند تا آنها را به تایید دادگستری و وزارت امور خارجه نیز برسانید.خانه ترجمه شما را در این امر همراهی می کند.

خانه ترجمه با سابقه در ترجمه تخصصی آلمانی در قالب:

متون ادبی

متون دانشگاهی

متون پزشکی

اسناد ملکی و حقوقی

ترجمه تخصصی پایان نامه و رساله دانشگاهی

ترجمه فایل های صوتی و تصویری

ترجمه مدارک (شخصی، شرکتی،دانشگاهی، تحصیلی، امور کاری و…)

ترجمه تخصصی کتاب های علمی

ترجمه فیلم آلمانی

 توسطه مترجمین متخصص همواره به شما خدمت رسانی می کند.

خانه ترجمه با همکاری تیمی از مترجمان متخصص در زمینه های علمی با ترجمه دقیق و معتبر سفارشات شما و بررسی دقیق متن ترجمه شده سعی در انجام سفارش شما در بهترین و معتبر ترین حالت ممکن دارد. متن،فایل صوتی یا تصویری خود را با خیالی آسوده به خانه ترجمه بسپارید و در کوتاه ترین زمان به نتیجه دلخواه خود دست یابید.

هزینه ترجمه تخصصی در خانه ترجمه متناسب با متن و یا مدارک سفارشی متغیر است و همگی در سایت درج شده است، هزینه مناسب ترجمه در کوتاه ترین زمان با ترجمه ای معتبر اهداف اصلی در خانه ترجمه است که توسط متخصصان ترجمه آلمانی بررسی می شود.

برای دست یابی به اخبار و مطالب به روز و رایج با سایت خانه ترجمه همراه باشید.

وبلاگ

آخرین مطالب
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]