دارالترجمه رسمی آلمانی تهران

دارالترجمه رسمی آلمانی تهران نیاز مهم بیشتر افراد جامعه است که در این مقاله به آن می پردازیم. در بین کشورهای اروپایی، زبان آلمانی یکی از پرگویشورترین زبان‌های هندواروپایی است. این زبان ریشه ژرمن دارد و بر زبان‌های مهم دیگری نظیر انگلیسی تاثیر مستقیم و غیر مستقیم گذاشته است.

هزینه ترجمه آلمانی

بیش از 95 میلیون نفر در جهان به زبان آلمانی صحبت می‌کنند. علاوه بر کشور آلمان، در کشورهای اتریش، سوئیس، لیختن‌اشتاین، بخشی از بلژیک و بخشی از دانمارک نیز گویشوران آلمانی‌زبان وجود دارند. زبان آلمانی در دنیا به زبان علم شهرت دارد و بسیاری از کتاب‌های منتشر شده در زمینه زوان‌شناسی، موسیقی و علوم پایه به این زبان منتشر می‌شوند. همچنین در دنیای مجازی جزو سه زبان پرکاربرد است.

زبان آلمانی به دلیل سخت و دشوار بودن ان برای یادگیری در جهت ترجمه کتب و مدارک و نوشته ها به صورت معتبر و صحیح نیاز به مهارت بسیار زیادی در امر شناسایی زبان و ترجمه رسمی آن دارد. مترجم بودن نه تنها به یادگیری زبان آلمانی بلکه به مهارت ترجمه نیز احتیاج دارد و داشتن این مهارت ضروری است. تسلط به ترجمه در زبان آلمانی، به معنای شناخت تمامی زیر‌وبم‌های موجود در آن و ارائه متنی از زبان فارسی به آن زبان و بالعکس است، که کاملا مطابق با استانداردهای موجود باشد.

دارالترجمه رسمی

داراترجمه رسمی موسسه ای است که ترجمه انواع متون ازجمله متون ادبی، پزشکی و..، ترجمه شفاهی، ترجمه همزمان، ترجمه اسناد و مدارکی که ترجمه آن ها نیاز به تاییدیه مترجم رسمی و پس از آن دادگستری و امور خارجه (در ایران) از زبان مبدا به زبان مقصد را به عهده دارد.لازم به ذکر است پایه ترجمه در رساندن مفهوم درست است که باید به اصل ان که متن اصلی می باشد وفادار و امانتدار بود انجام  و اعمال هرگونه نظر و عقیده شخصی از اعتبار ترجمه می کاهد.

سفارشات متعددی برای ترجمه به دارالترجمه های رسمی داده می شود از مهم ترین انها ترجمه مدارک تحصیلی است که معمولا این سفارشات از طرف کسانی است که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارند ترجمه اینگونه مدارک نیازمند تخصص و مهارتی است که توسط مترجمین با سابقه انجام می شود زیرا این مدارک باید با توجه به خواست دانشگاه مقصد و مواردی که در مدارک موجود است با دقت وتوسط مترجم با صلاحیت و مورد تایید صورت پذیرد. برای ترجمه رسمی این مدارک بعد از ترجمه باید به تایید دادگستری و وزارت امورخارجه برسند و این دو نهاد زمانی مدارک تحصیلی و غیر تحصیلی را تایید می کنند که مدارک ترجمه شده توسط نهاد مورد نظر تایید شده باشد. به این معنی که اگر شما فارغ التحصیل دانشگاه آزاد باشید باید مدارک و ریز نمرات به تایید دانشگاه آزاد برسد.

دارالترجمه در تهران

بدلیل تعداد بسیاری از دارالترجمه در تهران برای انتخاب یک دارالترجمه ابتدا باید به مجوز های رسمی آن توجه کنید. به سابقه آن و مترجمین شاغل در دارالترجمه موردنظر خود توجه کنید بیشتر مترجمین شاغل در دارالترجمه های رسمی تایید شده هستند.

خانه ترجمه

خدمات ترجمه برای مهاجرت آلمان ، دارالترجمه خانه ترجمه ترجمه رسمی مدارک به زبان آلمانی با مهر مترجم رسمی مورد تایید قوه قضاییه، با تایید دادگستری، تایید وزارت امورخارجه ، با تایید سفارت با کیفیت، دقت و سرعت در ارایه خدمات به مشتریان خود می باشد

 1. ترجمه رسمی گواهی کار از ارگانهای دولتی
 2. ترجمه رسمی گواهی سوء پیشینه
 3. ترجمه رسمی سند ملکی
 4. ترجمه رسمی وکالتنامه
 5. ترجمه رسمی برگه معاملات قطعی
 6. ترجمه رسمی و تأیید پروانه مطب و پروانه دائم پزشکی
 7. ترجمه رسمی مبایعه نامه، اجاره نامه، اقرار نامه و تعهد نامه
 8. ترجمه رسمی ستشهادیه
 9. ترجمه رسمی احکام
 10. ترجمه رسمی کلیه گواهی‌های مالی
 11. ترجمه رسمی کلیه مدارک شرکتها، اساسنامه، شرکت نامه , …
 12. ترجمه رسمی ترازنامه‌های مالی شرکت‌ها
 13. ترجمه رسمی مدارک صادره از سایر کشورها
 14. ترجمه رسمی ترجمه اسناد فوری و مدارک از زبان آلمانی و بلعکس
 15. ترجمه رسمی مدارک به زبان آلمانی با مهر مترجم رسمی مورد تایید قوه قضاییه
 16. ترجمه رسمی مدارک به زبان آلمانی با تایید دادگستری
 17. ترجمه رسمی  مدارک به زبان آلمانی با تایید وزارت امورخارجه
 18. ترجمه رسمی مدارک به زبان آلمانی با تایید سفارت

از جمله خدمات خانه ترجمه هستند.

خانه ترجمه دارالترجمه رسمی آلمانی تهران با سابقه درخشان در زمینه ترجمه آلمانی با همکاری بسیاری از مترجمین متخصص آماده خدمت رسانی به متقاضیان است ازجمله خدمات خانه ترجمه می توان به ترجمه تخصصی آلمانی، ترجمه متون ادبی، ترجمه متون پزشکی، ترجمه اسناد فوری، ترجمه دقیق ریز نمرات دانشگاهی اشاره کرد. خانه ترجمه از معتبرترین دارالترجمه ها در تهران است. پس باخیال آسوده سفارش ترجمه خود را ثبت کنید.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 1]