زبان آلمانی

زبان آلمانی زبان در آلمان، اتریش، بخشی از سوئیس، بخشی از بلژیک و لیختن اشتاین زبان رسمی به حساب می‌آید. همچنین این زبان، زبان اقلیت‌هایی در رومانی و نامیبیا است.المان تنها کشوری نیست که در آن زبان آلمانی صحبت می‌شود. در واقع، هفت کشور وجود دارند که زبان آلمانی زبان رسمی یا زبان غالب آن‌هاست. آلمانی یکی از برجسته‌ترین و مهم‌ترین زبان‌های جهان است و بیشتریان تعداد آلمانی‌زبان را در اتحادیه اروپا (European Union) دارد. مقامات برآورد می‌کنند که حدود 95 میلیون نفر زبان آلمانی را به عنوان زبان اولشان صحبت می‌کنند. این میزان شامل کسانی نمی‌شود که زبان آلمانی را به عنوان زبان دومشان حرف می‌زنند یا در آن مهارت دارند ولی نمی‌توانند روان و راحت صحبت کنند.

زبانی آلمانی یکی از سه زبان خارجی محبوب است که در ایالات متحده آمریکا تدریس می‌شود.بیشتر بومیان آلمانی زبان (حدود 78درصد) در آلمان (Deutschland) زندگی می‌کنند. در ادامه شش کشور دیگر را که زبانشان آلمانی است به شما معرفی می‌کنیم.

یادگیری زبان آلمانی سخت است؟

طبیعتا زبان آلمانی به سخت بودنش مشهور است. اما واقعا آنقدر که می‌گویند، سخت است؟ قرار نیست اینجا چیزی را انکار کنیم. زبان آلمانی حقیقتا چالش‌ خاص و جدیدی برای زبان آموزان است. با این حال، در یادگیری هر زبان جدیدی این اتفاق می‌افتد! آیا یادگیری زبان آلمانی شما را به مسیر دیگری هدایت می‌کند؟ نه! البته که نه. زبان مادری شما آنقدر با زبان‌ لاتین و اروپایی متفاوت است که برای یادگیری هر زبانی، دردسرهای زیادی خواهید داشت.در هر صورت، سخت‌ترین بخش یادگیری زبان آلمانی را با تکنیک‌های صحیح مطالعه می‌توان آسان کرد. جالب است بدانید گاهی برخی از جزئیات یادگیری زبان آلمانی، آن را به یکی از آسان‌ترین زبان‌ها‌ی خارجی تبدیل می‌کند. بسیار خوب، حالا وقت آن رسیده که یک بار برای همیشه، به این سوال پاسخ دهیم: «آیا یادگیری زبان آلمانی خیلی سخت است؟» قرار است در ادامه به نکاتی که زبان آلمانی را سخت می‌کند نگاهی بیندازیم و روش‌های آسانی جهت یادگیری آن‌ها بیاموزیم. همچنین، سه دلیل دوست داشتنی برایتان می‌آوریم که نشان می‌دهد بر خلاف تصورتان، زبان آلمانی واقعا آسان است.

پیچیدگی حرف زدن به زبان آلمانی از خواندن و نوشتن آن خیلی کم‌تر است

وقتی به کشوری جدید می‌روید از همان روز نخست، تلاش کنید که به زبان اصلی مردم آن محل صحبت کنید. اگر در اسپانیا به سر می‌برید، انگلیسی حرف زدن را کنار بگذارید و تمام تلاش‌تان را برای حرف زدن به زبان اسپانیایی به‌کار بگیرید. در زبان آلمانی برای زبان نوشتار معمولا از افعال در گذشته‌ی ساده استفاده می‌کنند. اما در محاوره و صحبت کردن زمانی که بیشتر به کار می‌رود، زمان ماضی نقلی است. پس برای برقراری ارتباط و محاوره کافی است که تنها یک مجموعه از افعال را بلد باشید. پس برای آلمانی صحبت کردن کافی است در ابتدا به زمان افعال در ماضی نقلی مسلط بشوید. در زبان انگلیسی برای محاوره و ارتباط برقرار کردن نیز باید تمام زمان‌ها را بشناسید و این یعنی، قبل از اینکه به مرحله‌ی گفت‌وگو برسید باید تمام افعال و زمان‌ها را یاد بگیرید.

یادگیری زبان آلمانی، آن‌قدرها هم که فکر می‌کنید دشوار نیست و حتی در مقایسه با انگلیسی سهولت بیشتری نیز دارد. تنها چیزی که برای یادگیری زبان خارجی نیاز دارید در سه واژه خلاصه می‌شود: پشتکار، پشتکار و پشتکار.

ترجمه آلمانی

اما امر ترجمه آلمانی برای بسیاری از افراد متقاضی مهاجرت امری ضروری است ترجمه رسمی و تخصصی آلمانی باید توسط دارالترجمه های رسمی آلمانی صورت گیرد تا در معتبر بودن ترجمه مشکلی وجود نیاید.ازاین رو خانه ترجمه با همکاری گروهی از متخصصان مجرب در امر ترجمه آلمانی این خدمت را به شما عزیزان متقاضی می کند. برای ترجمه آلمانی معتبر و رسمی به خانه ترجمه مراجعه کنید و یا سفارشد خود را از طریق سایت ثبت کنید.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]